Widżet starego typu: Zmień rodzaj lub styl bloku

Wyszukiwanie

Brak podglądu.Dodaj blok

Right Hidden Sidebar

Dodaj blok

Hi home Marta Ziemnicka
Białystok
792 216 246

Małe mieszkanie, duże możliwości

About this project

Taką metamorfozę przeszło mieszkanie w bloku, o wielkości ok. 45m2. Przyznajcie, że robi wrażenie!
Zaczęło się od totalnej demolki, pozbyliśmy się ścian, poprowadzono nową elektrykę i hydraulikę. Względem pierwotnego planu, łazienka weszła na miejsce kuchni, a kuchnia otworzyła się na salon. Dominują zdecydowane kolory: czerń, czerwona cegła, pomarańcz, trzymamy się w klimacie loftowym.

Część salonowa to wyrazista przestrzeń ze względu na użycie wielu czarnych elementów i czerwonej cegły, jakby tych kolorów było mało, na tle cegły znalazły się musztardowe kanapa i fotel. Niewątpliwie ci inwestorzy mają odwagę!
Inwestorom zależało na dużej ilości szafek i wygodnym miejscu do gotowania. Udało się to osiągnąć zabierając spory kawałek salonu, ale było warto 🙂 To nie tylko ciąg szafek w kształcie litery L, ale jeszcze półwysep z dostawionym prostokątnym stołem jadalnianym na min. 4 osoby.
Niewielka sypialnia z dużym łóżkiem, sporą przestrzenią szafową i biurkiem. W tej przestrzeni wykorzystaliśmy każdy centymetr, by mogła pełnić kilka funkcji, a jednocześnie zadbaliśmy o estetykę miejsca.
Czerń i ciepły odcień drewna został przełamany ścianą z efektem surowego betonu.
Przed remontem w miejscu łazienki była kuchnia. Teraz mamy tu sporą łazienkę z prysznicem i pojemną szafą. Odważne połączenie kolorów sprawia, że to miejsce wyraziste i niebanalne, a osiągnęliśmy to z pozoru neutralnymi czernią, szarością i drewnem.
Date:  2021-06-19
Skills:  wnętrza mieszkalne