Widżet starego typu: Zmień rodzaj lub styl bloku

Wyszukiwanie

Brak podglądu.Dodaj blok

Right Hidden Sidebar

Dodaj blok

Hi home Marta Ziemnicka
Białystok
792 216 246

Dom pełen kolorów, choć skandynawski

About this project
Gdy zgłosiło się do mnie młode małżeństwo, a potem obejrzeliśmy surowe mury 🏘szeregówki i omówiliśmy oczekiwania, byłam pewna, że to będzie ciekawa współpraca. Ucieszyło mnie, że Inwestorzy nie boją się łączenia ze sobą żywych kolorów i mogę trochę poszaleć 😍. Bazową inspiracją dla tego wnętrza był styl skandynawski, ale postanowiliśmy nietypowo nawiązać także do loftu.
W niedużej przestrzeni udało się sensownie rozplanować 🛋 salon połączony z częścią jadalnianą i kuchenną. Szczególnym życzeniem Inwestorów był klimatyczny kominek, więc jest – w prostej formie, o proporcjonalnej wielkości. Zaraz obok znalazła się pojemna szafa imitująca 💙 niebieską ścianę. Jakby tego było mało, w całość wkomponowałam jeszcze czerwoną cegłę, która była kolejnym marzeniem Inwestorów.
Toaleta 🚽 natomiast do końca była wielką zagadką: malutka przestrzeń, w której największym utrudnieniem był skośny, nierówny sufit, ponieważ tuż nad toaletą biegną schody. Nie mogłam skupić się tylko na funkcjonalności, wizualnie łazienka też musiała współgrać z resztą i cieszyć oko. Myślę, że się udało! Największym potwierdzeniem tego jest reakcja Inwestorów, których odwiedziłam podczas sesji zdjęciowej gotowej realizacji. Są zachwyceni 🤩 efektem końcowym – przestrzeń i wykorzystane przeze mnie pomysły okazały się bardziej wygodne niż spodziewali się podczas procesu projektowania. Strzałem w 10 okazał się lekko przysłonięty półwysep kuchenny, bo wizualnie oddziela część kuchenną, ukrywa część nieporządku kuchennego i dodatkowo tworzy dużą przestrzeń roboczą.
Date:  2021-06-19
Skills:  wnętrza mieszkalne