Darmowe plakaty #1: chmurki i balony do pokoju dziecięcego

21 lutego 2017

Hej, jak miło, że cały czas o nas pamiętacie! Nie mamy wyjścia, wracamy 🙂 Z głowami pełnymi pomysłów i niespodzianek dla was. 

Na początek proponuję nowy cykl: darmowe plakaty. Pokażemy jak ciekawie i szybko można ozdobić wasze wnętrza. Wszystkie plakaty są formatu A4, zapisane w formacie .jpg

 

Dzisiaj pokój dziecięcy. Wybrałam interesujący motyw z chmurkami i balonami. Do tego motywujący tekst. A co tygryski lubią najbardziej? Wybór kolorów! Pamiętałam o tym, więc macie do wyboru kilka. Myślę, że te grafiki świetnie zgrają się z pokojami waszych pociech. To prosty i efektowny sposób by ożywić puste ściany. 

balony niebieskie

plakat chmurki balon plakat chmurki balon1

balon różowy

plakat chmurki balonr plakat chmurki balon1r

6

plakat chmurki balonb plakat chmurki balon1b

4

plakat chmurki balonzz plakat chmurki balon1zz

5

plakat chmurki balono plakat chmurki balon1o

3

plakat chmurki balonz plakat chmurki balon1o

 

By plakaty wyszły dobrej jakości, polecam wybrać się do drukarni. Jednak jeśli wolicie to zrobić w domu, skorzystajcie z papieru fotograficznego lub bloku technicznego.  Nie zapomnijcie o pasujących do reszty wnętrza ramkach. W pokoikach urządzonych w bardziej nonszalanckim stylu można pokusić się o przyklejenie grafik kolorową taśmą klejącą.

 

Przygotowałam przykładowy pokoik z wykorzystanymi plakatami. Jak wam się podoba? Może wybrałybyście inny kolor? Szare ściany są na tyle neutralne, że każda z przygotowanych grafik pasuje.

 

szary pokój dziecięcy

 

Macie jakieś sugestie lub życzenia? Komentujcie wpis, postaram się we wszystkim pomóc 🙂 Chętnie zobaczę jak wykorzystaliście grafiki w swoich wnętrzach, więc zachęcam do wstawiania zdjęć w komentarzach lub na FB

 

Już zastanawiam się co przygotować w kolejnym wpisie z tej serii. Wolicie darmowe plakaty w języku polskim czy angielskim?  Tym razem możecie ozdobić pokój dziecięcy, więc następnym może sypialnię lub łazienkę? 

 

Marta