Mama w mieście#1: Kaffka Bistro

17 października 2015

Znacie powiedzenie mówiące, że nie samą pracą człowiek żyje? Od ponad pół roku lwią część doby poświęcam Miśkowi. Przebyliśmy razem już tyle kilometrów podczas codziennych spacerów. Zwiedziliśmy też sporo miejsc. I jakie wnioski? Mało które miejsce jest przygotowane na takich gości i często spotykamy po drodze mniejsze lub większe problemy. Uznałam, że warto podzielić się tymi przemyśleniami.

4

Kaffka Bistro

Przechodząc obok moją uwagę zwrócił ciekawy taras ze stolikami- tak całkowicie inny od reszty tego typu- w całości wykonany z drewnianych desek. Miejsc siedzących jest sporo, niestety jeden stolik z krzesłem trochę utrudniały wjazd wózkiem (a przecież mam model miejski, czyli nie tak duży i powinnam wszędzie bez problemu nim śmigać!). Szybko przesunęłam przeszkody, a drzwi do lokalu otworzył mi ktoś z personelu. Jak miło!

2

Na miejscu zamówiłam kawę i naprawdę duże ciacho. Pycha! Następnym razem chętnie spróbuję bardziej sycące danie:) Warto zwrócić uwagę, że w Kaffce możemy zjeść smacznie i zdrowo. Oferują śniadania, obiady i desery.

3

Mimo wczesnej pory klientów przybywało. Jaka szkoda, że lokal jest tak mały. Bez problemu usiadłam przy wysokim blacie przy oknie, a tuż obok zmieścił się Miś w wózku. Mogłabym tutaj przyjść z koleżanką. Niestety spotkanie mam w większym gronie odpada, bo byłby problem z ustawieniem wszystkich wózków.

Wystrój wnętrza jest niebanalny. Ściany wypełniają różnokolorowe deski, biała cegła i miły akcent m.in. dla starszych dzieci- część pomalowana czarną farba tablicową. Do tego lustro powiększające przestrzeń i białe belki na suficie. Do tego duuuużo dodatków. Mogłabym powiedzieć, że ta niewielka przestrzeń jest zagracona i niepotrzebnie wypełniona tyloma różnymi akcentami, jednak to wszystko tworzy bardzo ciepły i przyjazny klimat. To miejsce ma duszę.

5 6

Co najbardziej zauroczyło mnie w tym miejscu? Toaleta. Dziwny wybór? Możliwe. Jednak jeszcze nie miałam okazji przewijać Miśka w tak ładnym i wygodnym miejscu poza domem. Dużo przestrzeni, przewijak daleko od wc, dyskretne światło. Pewnie nikt poza drugą młodą mamą nie zwróci na to uwagi;)

7

 

ocena

 

Marta

Zostaw komentarz

Lubimy dyskusje. Dołączysz?

Proszę czekać...